Protez Tırnak

Protez Tırnak

Günümüzde protez tırnak artık hızla yaygınlaşmakta ve gün geçtikçe bir çok kişi tarafından tercih edilir olmaktadır. Türkiye de protez tırnak uygulamasının ilk uygulayıcılarından olan kurumumuz 2006 yılından beri Türkiye de protez tırnak konusunda eğitim ve uygulama olarak hizmet vermektedir.

protez tırnak

Türkiye de ilk protez tırnak uygulayıcılarından olmanın gururu ile müşterilerimizi her zaman yeniliklerle ve kaliteli malzemelerle uygulama yapmak birinci hedefimiz.

Türkiye piyasasında % 95 Çin malı malzemelerle düşük kalite hizmet veren kurumların yanında biz Hollanda dan ithal Rosevelt marka protez tırnak malzemeleri kullanmaktayız. Yeni jenerasyon Fiber seri ile Akriliğin dayanıklılığı ve gelin mükemmel natürel duruşu ve kolay uygulanışını bir araya getiren fiber seri ile hizmet vermekteyiz.

Kalıcı ojelerimiz ile aynı şekilde Hollanda’dan ithal tek kademe ile uygulama kolaylığı sağlayan tırnak üstü tutunması güçlü Rosevelt kalıcı oje ile hizmet vermekteyiz.

Kaliteli Malzeme

Bu üst kaliteyi size ekonomik fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Kampanyalı fiyatlarımızı kaçırmayın.

Mağzadan protez tırnak ile ilgili ürünleri satın alabilir setlerle ücretiz eğitim hakkı kazanabilirsiniz. Hem evde kendisine proteztırnak yapmak isteyenler için. Profesyonelce bunu bir meslek olarak icra etmek isteyen profesyonellere uygun  eğitim. Setlerimizi web sitemizden inceleyebilir veya bizi arayarak bu konuda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Proteztırnak uygulaması yaptırabileceğiniz şubelerimiz .

Beşiktaş Bakırköy Meciyeköy Beylikdüzü  0507 95638 14

Üsküdar Kadıköy Ümraniye Ataşehir Rendevü ve rezervasyon için 0506 382 55 40

Artık tırnaklarda kırılma ojelerde bozulma renklerinde solma derdine son her gün ilk günkü gibi bakımlı ve ışıl ışıl parlayan tırnaklar için sizi uygulamalarımızı denemeye davet ediyoruz. Ekibimizdeki profesyonel kadro ve malzeme ile tırnağa zarar vermeden her daim güzel ve bakımlı ellere ve ayaklara sahip olabilirsiniz.

Proteztırnak bozuk el ayak tırnaklarının kozmetik olarak iyileştirilmesinde ve yenmiş tırnakların tedavi edilmesinde de kullanılmaktadır. Mantarlı ayak tırnakları ve kalınlaşmış tırnaklar son derece sağlıklı görünüme getirilir.

Resimler tarafımızdan yapılmış tırnakların resimleridir.  Profesyonel ekibimiz size geniş nail art ve oje modelleri sunmaktadır. Daha fazla uygulama resmi ve model için instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. @medicalazer 

protez tırnakproteztirnak2 protez  proteztirnak4 proteztirnak5    proteztirnak

 

 

 

Whatsapp Destek
Gönder