Microblading Eğitimi

Wake up with make up !

Microblading Nedir ?

El metodu ile ince kıl simülasyonu yaparak kaşa şekil vermektir. Microblading uzun yıllardır Asya’ da yaygın olarak uygulanan metod olup, son yıllarda ülkemizde de popülerleşmiştir.

YASAL UYARI !!!

432 saatlik MEB onaylı Kalıcı Makyaj sertifikası dışında herhangi bir belge ile
yasal olarak çalışamazsınız !

Eğitim almış olduğunuz kurumun, eğitim vermeye yetkisi olup olmadığını ve Milli Eğitim Bakanlığı’ nın ruhsatı olup olmadığını mutlaka sorgulayınız ! Böylelikle kaçak eğitim veren kurumlardan eğitim alarak, sertifika verdiklerini iddia eden ancak hiç bir geçerliliği  ve niteliği olmayan belgelerle dolandırmaya çalışan bu kurumların mağduru olmamış olursunuz !

Kalıcı Makyaj Eğitimi ile sizlere, kendi başına bile size tatmin edici bir gelir sağlayacak iş ve meslek kazandırabiliyoruz. Kalıcı Makyaj Eğitimi, bizden aldığınız setler ile birlikte veya kendi cihazlarınız ile de verilebilmektedir. Sizlere, konusunda ehliyet mahiyetinde verilen sertifikaları, ancak kurs şartlarını yerine getiren, kursu başarı ile tamamlayan ve sınava girerek bu belgeyi almaya hak kazanan kursiyerlerimiz almaya hak kazanır.

Setli Microblading Eğitimi

Microblading Setinde aşağıdaki ürünler mevcuttur.

 • Manuel Kalıcı Makyaj Kalemi
 • 5 Adet Boya
 • 30 Adet İğne
 • Kaş Şablonu
 • 2 Adet Eğitim Derisi
 • Uyuşturucu Krem
 • Kaş Ölçüm Cetveli
 • Boya Kabı Standı
 • Boya Kapları
 • Boya Yüzükleri

2.750 TL

Nakit

3.750 TL

Taksitli

IMG-835575

– Kalıcı Makyaj Eğitimi
– Microblading Eğitimi
– Kalıcı Makyaj Cihazı
– Kalıcı Makyaj Seti
– Microblading Seti
– MEB Sertifika

5000 TL NAKİT

veya

6000 TL TAKSİTLİ

image008

– Kalıcı Makyaj Eğitimi
– Microblading Eğitimi
– Kalıcı Makyaj Cihazı
– Kalıcı Makyaj Seti
– Microblading Seti
– MEB Sertifika

6000 TL NAKİT

veya

7000 TL TAKSİTLİ

IMG-8359

– Kalıcı Makyaj Eğitimi
– Microblading Eğitimi
– Kalıcı Makyaj Cihazı
– Kalıcı Makyaj Seti
– Microblading Seti
– MEB Sertifika

8900 TL NAKİT

veya

9900 TL TAKSİTLİ

IMG-83655

– Kalıcı Makyaj Eğitimi
– Microblading Eğitimi
– Kalıcı Makyaj Cihazı
– Kalıcı Makyaj Seti
– Microblading Seti
– MEB Sertifika

9900 TL NAKİT

veya

10900 TL TAKSİTLİ

Microblading Eğitimi

Bu eğitimimiz 18 saattir. Eğitimde öğrenciler kendi setlerini kullanarak eğitimlerini tamamlarlar. Teorik eğitim; deri üzerinde çalışmalar, renk bilgisi, yüz şekilleri, hijyen anatomi ve canlı aday üzerinde çalışmalarla noktalanır.


Rosevelt microblading boyaları Alman Dermatest Laboratuvarları onaylı Microblading için özel üretilen ve tasarlanan bir boyadır, kalıcı makyaj boyası değildir.

Kalıcı makyaj ile her zaman bakımlı ve alımlı olmak mümkün!

Kalıcı makyaj eğitimi ile ileri derecede uygulamalar yapılmaktadır. Bu işlem ve uygulama gölge kaş uygulamaları, eyeliner, dudak kalıcı işlemleriyle dikkat çekmekte ve tercih edilmektedir. Çeşitli kaş şekilleri yapılmakta ve tercih edilmektedir. Basit ve ileri derece kıl tekniği uygulaması yapılarak mimik ve yüz şekillerine göre uygulamalar yapılmaktadır. Eyeliner uygulaması ile gözlere uygulamalar yapılmakta ve süreklilik içermektedir. Dudaklar da bu uygulamalarla şekillenmekte ve renklenmektedir. Bu uygulamalarda tercihler değişmekte ve çeşitli tasarım ve fonksiyonlarla birleşmektedir.

Çiğdem Sarp Akademi güzellik eğitimleri ile saatlik süre bazında ücretler alınarak eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler ücretli olmakla beraber kullanılan malzemeler kurumumuz tarafından verilerek uygulama öğretilmektedir. Saatlik süre bazında alınan ücretler saate göre değişmekte olup, 18 saate kadar uzayabilmektedir.  Eğitimler 18 Saat ve 12 Saat uygulamaları ile farklı fiyat ve özelliklere ayrılmakta ve uygulanmaktadır.

Kaş kontur ile kaş şekillendirme yapılarak daha belirgin kaşlar elde edilmektedir. Kaş şekillendirme yaparken basit kıl tekniği ve ileri kıl tekniği işlemleri uygulanarak öğretici uygulamalar yapılmaktadır. Kaş şekillendirme ve kıl teknikleriyle uygulamalar yapılarak işlemler öğretilmekte, uygulamalı eğitim verilmektedir. Çiğdem Sarp Akademi farkıyla hediyeli eğitim paketleri ve kapsamlı eğitim paketleri sistemimizde yer almakta ve uygulanmaktadır. Bu işlem ve öğrenimlerden sonra sertifika verilerek iş yapma yetkisi de verilerek iş imkânları sağlanmaktadır. Bu sertifika işlemleri için kursta başarılı olmak gerekmektedir.

Çiğdem Sarp Kimdir ?

“Çiğdem Sarp Güzellik Akademisi” kurucusudur. 2003 yılından beri sektörün içinde Türkiye’ de ve Yurt dışında kendini geliştirmiş olup, tüm bu birikimlerini kursiyerleri ile paylaşmaktadır.

 • Cilt lekeleri için Non-ablatif Laser Uygulamaları USA, Boston Mart 2007
 • İleri Kalıcı makyaj teknikleri kursu 2008 Paris -Fransa
 • İpek kirpik uygulamaları 2008 Paris -Fransa
 • Protez Tırnak uygulamaları 2009 USA New York
 • Kryoterapi Workshop, İstanbul Ocak 2006,
 • AFA, AHA ,TCA Peeling, İstanbul Mart 2006
 • IPL-e ligth IPL İstanbul Kasım2008
 • HR Lasers Workshop Diode, Nd-Yag lazer, Alexandrite Lazer Ağustos 2007 (USA –Boston)
 • Oksijen terapisi, İstanbul Şubat 2006
 • İğnesiz Mezoterapi Teknikleri Workshop , İstanbul Mart 2007
Whatsapp Destek
Gönder