KALICI MAKYAJ

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj “wake up with make up” şeklinde ifade ediliyor.

Bu kafiyeli cümlede makyajlı uyanmak tabir ediliyor.

kalıcı makyaj

Türkiye’nin seçkin uzmanlarına kendinizi emanet edebilirsiniz. Hata kabul etmez kendinizi kime teslim ettiğinize çok dikkat edin. Aynı zamanda güzellik uzmanlarına eğitim de veren uzmanlarımız konusunda son derece profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır.

3 boyutlu kıl tekniği uygulamaları ve Microblading uygulamaları ile son derece doğal görünümlü ince çizgilerle kaş görünüşünü yakalayan çizimler yapılmaktadır.Tüm konularda eğitim vermekteyiz.

https://youtube.com/watch?v=Kfmo05-CNjg
https://youtube.com/watch?v=kEHBLbbQ8Fo
https://youtube.com/watch?v=Zhl8zbGnYNM

Çiğdem Sarp’ın konuk olduğu bazı programlar, tamamı için YOUTUBE kanalımıza göz atabilirsiniz.

Her zaman bakımlı her zaman Bakımlı olmak mümkün.

Kampanyalı Fiyatlarımız

  • Kaş  600 TL

  • Dudak Kontur 500 TL

  • Eyeliner  800 TL

  • Dudak Komple 800 TL

  • Microblading Kaş  599 TL

  • Kaş Kıl Tekniği 899 TL

  • Konrol Seansları 75 TL

6 ay sonraki seanslar da yarı ücret alınır.  6 ayı geçen seanslardan ise tam ücret alınır.

Kalıcı makyaj fiyatları uygulamaların yapıldığı kişinin uzmanlığına göre değişmektedir. İşin uzmanı tarafından gerekli hijyen şartlarının sağlandığı bir işletmede fiyat biraz artmaktadır. Yani kalite yükseldikçe fiyatlarda yükselmektedir.

Bazen tercihlerimizi yaparken sadece fiyata göre değerlendirmeler yapıp hataya düşebiliyoruz. Biraz ucuz olsun diye yanlış uygulama yapan yerlere yönelebilmektedir.

Yapılan iş son derece kalıcı ve özen dikkat bilgi isteyen bir iştir. Memnuniyet sağlanamadığında geri dönüşleri son derece zordur.

Facebook ve Instagram

sayfamızdan uygulamalarımızı takip edebilirsiniz.

Kalıcı makyaj fiyatlar ortalama olarak böyledir. Siz de eğer uygulamalarından birini yaptırmak istiyorsanız size en yakın uzmana başvurabilirsiniz.

Kalıcı makyaj sayesinde varsa yüzünüzdeki bazı kusurları kapatabilir, kaşlarınıza dudaklarınıza istediğiniz şekli verdirebilir yada göz çevrenize kalıcı eyeliner yaptırabilirsiniz. Güzelliğinizi uzun süre kalıcı hale getirmek için beklemeyin,yararlanın.

Malzeme ve eğitimleri ile de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulama esnasında cihazların düzgün bir şekilde kullanımı, belirli bir açıda ve belirli bir standartta kullanımı son derece önemlidir. Kalıcı makyaj cihazının deri ile temasını sağladığımız noktada, açısı oldukça önemlidir.

Kalıcı Makyaj Fiyatları

Makyaj kadınlar için oldukça önemlidir. Fakat iş hayatının yoğun oluşu ve makyajın zaman alışı kadınları farklı çözümler aramaya yönlendirmiştir. Bu çözümlerden biri de son yıllarda pek çok kişinin tercih ettiği makyajdır.

Kalıcı makyaj bir iğne ile deriye zarar vermeyen boyaların deri altına enjekte edilmesi işlemidir. Bu işlem kaş, göz, dudak ve yanak bölgesine uygulanmaktadır. Kalıcı makyajın iyi yapılması ve yüz hatlarına uygun olması son derece önemlidir. Bu nedenle uygulama esnasında çeşitli cihazlar ve aletler kullanılmaktadır.

Günümüzün teknolojik gelişmeleri ile yapılan kalıcı makyaj bir tür dövmedir. Elbette dövmeden farklı birçok yanı bulunmaktadır. Cilde zarar vermeyen boyalarla yapılan bu uygulama bir süre sonra solmaktadır.

Bu nedenle belli bir süre sonra tekrarlanması gerekmektedir. Aynı zamanda önemli bir uygulama olduğu için alanında uzman bir kişiye; iyi bir güzellik merkezinde yaptırılmalıdır.

Kalıcı Makyaj Leke Tedavisinde Kullanılır Mı?

Yüz hatlarından memnun olmayan, estetik olarak daha belirgin hatlara sahip olmak isteyen ve lekelerinden rahatsız olan kişiler tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Renk pigmentlerinin iğne ile deri altına enjekte edilmesi ile yapılan kalıcı makyaj hem güzellik merkezleri hem de hastaneler tarafından uygulanmaktadır.

Peki,  leke tedavisinde kullanılır mı? Bu konu yani leke tedavisinde kullanılır mı sorusu uzmanlara sorulduğunda; bu işlemin estetisyenler tarafından belli lekeler için yapılabileceği cevabı alınmaktadır. Mesela vitiligo hastalığında deri farklı renklerdedir. Yani bazı noktalar daha açık renklidir. Bu nedenle böyle lekelerin tıbbi bir yöntemle tedavi edilmesi mümkündür. Bu da  leke tedavisinde kalıcı makyaj kullanılır anlamına gelmektedir. Elbette bu uygulama tıbbi yönü kuvvetli olan ve estetisyen tarafından yapılması gereken bir uygulamadır.

Whatsapp Destek
Gönder