Beylikdüzü Protez Tırnak

Daha Çekici Eller Ve Bakımlı Tırnaklar

Tırnak şeklini beğenmeyenlerin veya daha çekici ellere sahip olmak isteyenlerin başvurularından olan Beylikdüzü protez tırnak uygulamaları var olan tırnak üzerine yapıştırılan bir işlemdir. Normal tırnaktan ayrıştırılamayacak özellikte olan protez tırnaklar, her türlü ojelerin sürülmesine elverişli ve kullanımı kolay işlev sağlar.

Beylikdüzü protez tırnak, kendi tırnak yapısından hoşlanmayan, geç uzayan ve sürekli kırık tırnaklarla dolaşmak zorunda kalanların kurtarıcısı niteliğindeki ellerde başarılı çalışmalarla ve titizlikle işlem uygulayarak, gerçeğinden ayrılmayacak özellikte protez tırnak uygulaması gerçekleştirir. Gerçek tırnak yüzeyine sürülen kendi özel yapıştırıcısı sayesinde tırnak yüzeyine yapışarak uygulanırken, tırnak uzunluğu kişinin seçimine göre yapılmaktadır.

İşlem uygulandıktan sonra hafif incitmeden törpülenerek boyunu istenilen şekle göre ayarlamak mümkündür. Bakımlı ellere ve tırnaklara sahip olabilmek her kadının arzusu, erkeklerin de dikkat ettiği konulardır. Eller sürekli iş yapan ve yapmak zorunda olunan vücudun en önemli parçasıdır. Beylikdüzü protez tırnak, her müşterisinin kendi tırnak yapısına uygun işlem uygulayarak, şekillendirme yaptığından, doğal görünmesini sağlar. İşlem yapılan tırnaklarda, iş yapma gereksinimlerinde kesinlikle eldiven kullanılmalı, sıcak ve soğuk su geçişlerinde çıplak elle iş yapılmamalıdır. Bu tür işlerde protez tırnağın hafif hava alıp suyla temas etmesi, tırnağın kabarmasına ve çirkin bir görüntü oluşmamasına sebep olur.

Beylikdüzü protez tırnak

Oje değiştirmek istenildiğinde de dikkatli aseton seçimine gidilmelidir. Bitkisel içerikli ve tırnağa zarar vermeyen asetonlarla oje silmek ve yenisini sürmek mümkündür. Protez tırnaklar, kullanıma elverişli olmasına rağmen dikkatli kullanmak gerekir, gerçek tırnak gibi kırılabilme veya çatlama yaşanmaması için, dikkatli kullanmak gerekir. Her bayanın tırnak uzatma çabası çoğu zaman olumsuz sonuçlanabilmekte, istenmeyen sebeplerden bu girişim yarım kalmaktadır. Protez tırnak uygulaması ile var olan fakat bir türlü istenilen uzunluğa ulaşılamayan tırnaklara yapılan protez uygulaması ile bu başarı sağlanabilir. Hiç tırnağı olmayan veya kaza sonucu tırnak özelliği kaybolan parmaklarda bu işlem olumsuz sonuçlanmaktadır.

Tırnak yapısındaki ayarlamalara göre bazı yerlerinden kesim veya törpü yapılması gereken protez tırnak uygulaması, uzman manikürcüler tarafından uygulanırsa daha profesyonel bir çalışma ve doğallık yakalanabilir. Evde yapılan işlemlerde tırnağa tam oturmayan kenarlarından taşmış veya küçük gelmiş tırnaklar, daha çirkin bir görüntüye sebep olup, gerçek tırnağa hasret bıraktırır. Bir müddet kullandıktan sonra çıkartılmak istenen tırnaklar, sıcak suda bekletilen ellerde protezin kabarmasıyla tırnaktan sökülebilir.

Gerçek tırnaktan alınması esnasında dikkatli olunması gerekir. Tırnak yüzeyinin yapışkan izlerinden kurtulması için, sıcak su dolu bir kaba konulan beyaz sabun eritilerek eller yaklaşık 20 dakika bekletilirse tırnaklar beyazlamış ve orijinal haline kavuşmuş olur. Sararma ve havasızlıktan renk değişimleri içinde limonla tırnak yüzeylerinin ovalanması, hem güçlendirici hem de beyazlamasını sağlar.beylikdüzü protez tirnak

Whatsapp Destek
Gönder